Megoldott

Elhagyott jármű

Tisztelt járókelők már egy jó ideje A Gubacsi lidli vel szemben levő kis erdő elején levő személy gépjárművet rendszám nélkül tárolják tele szeméttel legyen oly szívesek mi hamarabb közterület felügyeletnek tovább küldeni

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gubacsi út 32

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/320-6/2024 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    Adminisztrációs és...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Távíró utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére