Megoldott

Rendszámnélküli autómentő

Rendszámnélküli autómentő.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Illatos út 11/A

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már itt ez a jármű.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/1628-4/2024 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    Adminisztrációs és...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Távíró utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére