bejelentések
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fatámasz kidőlt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hercegprímás utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    A Bécsi úton időtlen roncshalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    11
    Megoldott
    11

    Tábla a Dunában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére