Tisztelt Illetékes!

Ezen az oldalon megtalál minden szükséges információt,
ami a JAROKELO-BUDAPEST-00061881 bejelentéshez tartozik.
További információkért látogasson el az Illetékeseknek oldalunkra.

Letöltöm a bejelentést PDF formátumban
Válaszra vár

Szemét hegyek

FRISSÍTÉS 2020.05.27:
Az újságok újratermelődtek....
(És válasz sem érkezett.)

===

FRISSÍTÉS 2020.04.08:
A félmunka elvégeztetett, az épület sarkánál megálltak. Az épület sarka után még mindig áldatlan állapotok vannak.

===

A volt Deák Szki és Kollégium mellett áldatlan állapotok várják az arra tévedőket.
Csodálatos senki földje mintapéldája, soha sem volt még itt takarítás mióta ez a járda elkészült. Az iskola Fővárosi tulajdon, előtte a járda valószínűleg szintén.
Külön meglepetés a két éves Lokál kupac....

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Őrmező

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-62283/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.04.08: A félmunka elvégeztetett, az épület sarkánál megálltak. Az épület sarka után még mindig áldatlan állapotok vannak. === A volt Deák Szki és Kollégium mellett áldatlan állapotok várják az arra tévedőket. Csodálatos senki földje mintapéldája, soha sem volt még itt takarítás mióta ez a járda elkészült. Az iskola Fővárosi tulajdon, előtte a járda valószínűleg szintén. Külön meglepetés a két éves Lokál kupac...."-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.27: Az újságok újratermelődtek.... (És válasz sem érkezett.) === FRISSÍTÉS 2020.04.08: A félmunka elvégeztetett, az épület sarkánál megálltak. Az épület sarka után még mindig áldatlan állapotok vannak. === A volt Deák Szki és Kollégium mellett áldatlan állapotok várják az arra tévedőket. Csodálatos senki földje mintapéldája, soha sem volt még itt takarítás mióta ez a járda elkészült. Az iskola Fővárosi tulajdon, előtte a járda valószínűleg szintén. Külön meglepetés a két éves Lokál kupac...."-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az újságok újratermelődtek....
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A trafók mögötti cucc az egy másik est, másik illetékessel, de azóta egy döglött sün is díszíti a járdát ott.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A trafók mögött meg még mindig ott a kaka.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az újságok és egyebek nagyjából eltűntek, de maradt helyette egy csomó üvegcserép a járdán.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    De, ha továbbmegyünk, a többi még mindig ott díszeleg sajnos
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A konténerből eltűnt a szemét.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-45293/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.04.08: A félmunka elvégeztetett, az épület sarkánál megálltak. === A volt Deák Szki és Kollégium mellett áldatlan állapotok várják az arra tévedőket. Csodálatos senki földje mintapéldája, soha sem volt még itt takarítás mióta ez a járda elkészült. Az iskola Fővárosi tulajdon, előtte a járda valószínűleg szintén. Külön meglepetés a két éves Lokál kupac...."-ról "FRISSÍTÉS 2020.04.08: A félmunka elvégeztetett, az épület sarkánál megálltak. Az épület sarka után még mindig áldatlan állapotok vannak. === A volt Deák Szki és Kollégium mellett áldatlan állapotok várják az arra tévedőket. Csodálatos senki földje mintapéldája, soha sem volt még itt takarítás mióta ez a járda elkészült. Az iskola Fővárosi tulajdon, előtte a járda valószínűleg szintén. Külön meglepetés a két éves Lokál kupac...."-ra.

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "A volt Deák Szki és Kollégium mellett áldatlan állapotok várják az arra tévedőket. Csodálatos senki földje mintapéldája, soha sem volt még itt takarítás mióta ez a járda elkészült. Az iskola Fővárosi tulajdon, előtte a járda valószínűleg szintén. Külön meglepetés a két éves Lokál kupac...."-ról "FRISSÍTÉS 2020.04.08: A félmunka elvégeztetett, az épület sarkánál megálltak. === A volt Deák Szki és Kollégium mellett áldatlan állapotok várják az arra tévedőket. Csodálatos senki földje mintapéldája, soha sem volt még itt takarítás mióta ez a járda elkészült. Az iskola Fővárosi tulajdon, előtte a járda valószínűleg szintén. Külön meglepetés a két éves Lokál kupac...."-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem küldjétek újra, mert az épület sarka után még mindig áldatlan állapotok vannak. A kerítés utáni rész lehet, hogy a MÁV-é?
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A félmunka elvégeztetett, az épület sarkánál megálltak.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-37015/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A hulladékokkal érintett terület tulajdonosa Budapest Főváros
    Önkormányzata, így kérem, hogy intézkedés céljából részükre
    küldjék meg a bejelentést.

    Tisztelettel,

    Nyitrai Zsófia
    k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet, hogy ez nem magántulajdon, azért vannak ezek az állapotok.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem az önkormányzatnak kellene felszólítania az ingatlan tulajdonosát. Vagy a katasztrófavédelemnek lehetne írni, hogy tűzveszélyes a szemét.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy újabb senkiföldje, akkor kié lehet a feladat.
    Ha elkezdeném elhordani a kerítést, rögtön lenne gazdája.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "XI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy sem az ingatlan előtti járda és zöldterület, sem egyéb zöldfelületek tisztán tartása, hulladékmentesítése nem Társaságunk feladata.

    Tis...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta csak rosszabb lett a helyzet nem, hogy takarítottak volna.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az álló képekkel még mindig hadilábon állok, de a lényeg így is látszik.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére