Megoldott

Elhagyatott szemét egy elhagyatott ház előtt a Koszorúslány utcán

Anonim Járókelő

A Budaest One irodaházzal szemben lévő épület elott egy nagy halom szemét gyűlik. Szeretnenk kérni mielőbbi elszállítását.
Köszönjük előre is a közreműködést.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Őrmező

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A konténerből eltűnt a szemét.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-30137/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály

    Budapest Főváros XI. Kerület
    Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest Zsombolyai u. 4.
    II. emelet 208.
    Tel.: 372 46 45
    0670-6...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai képek.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden reggel arra gondolok, amikor itt szlalomozok a munkásautók és buszok között gyalogosként, hogy milyen "szép" látvány lesz ez az elhagyatott kollégium a firkákkal és szeméttel az irodaházban dol...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére