Megoldásra vár

Kelemen László utcai híd

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.08.23.
II. Kerület Önkormányzata válasza:
A Híd alatti terület az FCSM kezelésében van.

---

FRISSÍTÉS 2022.08.16.
FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a patakmeder takarítása nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. A híd felső részét és az utcát ütemtervünknek megfelelően takarítjuk.

---
Tisztelt Önkormányzat! Csodálkozom ezen a tétlenségen. A híd alatt és környezetében folyamatosan gyűlik a szemét, bizonyos személyek ott végzik el a dolgukat, a környékbeli megállók is rendszeresen szemetesek, össze vannak vizelve, de úgy tűnik senkit sem érdekel.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Társaságunk az árok üzemeltetőjeként, a vízelvezetést akadályozó
    hulladékok eltávolításáról gondoskodik. Az utcai szemetelésből származó
    hulladékok összegyűjtése és eltávolítása
    ...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.08.16. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a patakmeder takarítása nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. A híd felső részét és az utcát ütemtervünknek megfelelően takarítjuk. --- Tisztelt Önkormányzat! Csodálkozom ezen a tétlenségen. A híd alatt és ...

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A Híd alatti terület az FCSM kezelésében van.

    A Kelemen László utcában minden héten kedden az Önkormányzat megbízásából takarít pluszban az FKF Zrt. az ingatlan tulajdonos
    ...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Önkormányzat! Csodálkozom ezen a tétlenségen. A híd alatt és környezetében folyamatosan gyűlik a szemét, bizonyos személyek ott végzik el a dolgukat, a környékbeli megállók is rendszeresen szemetesek, össze vannak vizelve, de úgy tűnik senkit sem érdekel."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.16. FKF válasza: Tájékoztatjuk...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a patakmeder takarítása nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. A híd felső részét é...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szivacs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vad lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Branyiszkó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére