Megoldásra vár

Már régóta szemetes és megoldatlan

Anonim Járókelő

A Kelemen László utcai híd alatti terület tele van szeméttel, az Ördög-árok támfalán pedig újabb és újabb graffitik jelentek meg. Miért nem foglalkoznak a problémával? A felelős szerv miért nem intézkedik?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 35

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az Ördögárok nem tartozik társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. A bejelentés megoldása érdekébe...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vad lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tarthatatlan állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Széll Kálmán tér, Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére