Megoldott

Hónapok óta nem történik semmi!

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.12.27

FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy az Ördögárok nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ennek ellenére takarítását munkatársaink november folyamán elvégezték. A probléma további megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel.
.....................
Nem tudom, hogy milyen szervnek, hatóságnak kell szólni ahhoz, hogy az ügyben történjen végre valami vagy eljött az idő a jegyzői titkárságnak jelezni a problémát. A Kelemen László utcai híd és az Akadémia között az Ördög-árok medre hónapok óta tele van szeméttel és folyamatosan gyűlik. Az árokba hajított babakocsitól kezdve a kommunális és veszélyes hulladékon keresztül minden megtalálható, sőt legújabban a híd alatti részt tűzrakáshoz is használják, a támaszfal pedig tele van új graffitivel. Chicagót csináltak a II. kerületből.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 1

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem tudom, hogy milyen szervnek, hatóságnak kell szólni ahhoz, hogy az ügyben történjen végre valami vagy eljött az idő a jegyzői titkárságnak jelezni a problémát. A Kelemen László utcai híd és az Akadémia között az Ördög-árok medre hónapok óta tele van szeméttel és folyamatosan gyűlik. Az árokba hajított babakocsi...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az Ördögárok nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ennek ellenére takarítását munkatársaink november folyamán elvégezték. A probléma tová
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    5
    Megerősítésre vár
    5

    Siralmas állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiborított kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Akadémia (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére