Válaszra vár

Leszakad az eresz a Bartók laktanyánán

A Bartók laktanya Budafoki út felőli oldalán leszakad a bádog burkolat [eresz?], életveszélyesen lóg a járda felett, lásd képek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 21

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Honvédelmi Minisztérium

  • Velti Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére