bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiànyzó és kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kifakult KRESZ-tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kuny Domokos utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    GLS automata frekventált helyen grafittizve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kézműves utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a reflektor 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    1039 Budapest, Zipernowsky utca 1-3 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett 2 neon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére