Válaszra vár

Rozsdás oszlopok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.11.:

Óbuda Közterület-felügyelet:

"A jelzett oszlopok nem a Városüzemeltetésé, szíveskedjen a plébániát keresni ez ügyben."

--------------

Az Ágoston utcában a Plébánia melletti "járdán" található 2 rozsdás oszlop, mely korábban valószínűleg lezárásra szolgált hogy ne járjanak itt emberek, de sok éve nincs már lánccal összekötve.
Kérem eltávolítását, ezzel is rendezve a városképet!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Óbuda Hegyvidéki Szentháromság Plébánia

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Ágoston utcában a Plébánia melletti "járdán" található 2 rozsdás oszlop, mely korábban valószínűleg lezárásra szolgált hogy ne járjanak itt emberek, de sok éve nincs már lánccal összekötve. Kérem eltávolítását, ezzel is rendezve a városképet!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.11.: Óbuda Közterület-felügyele...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett oszlopok nem a Városüzemeltetésé, szíveskedjen a plébániát keresni ez ügyben.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére