Válaszra vár

Szemetes 24- villamos megáló

Anonim Járókelő

Sajnálatos módon nap mint nap szemetes a vágány zóna.
Meg kérdesztem az ott takarítást végző FKF- takarított mi ért nem takaritják mint eddig csak a kukákat űriti le ez lett ki adva neki utasitásba. De legyen dicséretéve hogy a buszmegálokat olyan szépen takaritja. Sajnálatos módon egyre döbenetes ahogy ki néz a városunk sajnos az emberek teszik szemetesé a várost.További szépen napot kívánok!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Mosonyi u. 6

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes villamospálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Orczy tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vajda Péter utca (Villám utca) (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére