Megoldott

Szemetes kikötő

Anonim Járókelő

A Meder utca BKK hajókikötőnél mindkét kuka megtelt és a környezetük, a bokrok is nagyon szemetesek.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Meder utca

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönjük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0013938/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00142567

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Trepák Márk
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kossuth tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teleragasztott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére