bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott betontalp

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőérberek (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér H
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varju Zsuzsa
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére