bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    11
    Megoldott
    11

    Eltűnt korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Vízimalom sétány (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    elmozdult ütköző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Zöldterületi parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó kis ajtócska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kifakult "Macisajt"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére