Megoldott

Letört faág a Cseperedő bölcsődében

Anonim Járókelő

Csepelen az önkormányzati fenntartású Karácsony Sándor utcai Cseperedő bölcsődében az óvoda felöli részen az egyik fa ága le van törve, az száradtan lóg, félő, hogy akár egy kisgyermekre rázuhan. Javaslom az ág eltávolítását. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 108

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyors intézkedést!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5006/1/2021/V0
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a letört ág eltávolítását 2021. szeptember 24-én elvégezte.
    Szeretnénk megköszönni, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált csúszda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Zrínyi utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék Csepelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére