Megoldott

Beszakadó fedél a Szent Gellért téri szökőkút mellett

A Szent Gellért téri kút mellett tegnap (2021.09.21) a képen látható állapotban találtam az akna fedlapját. Több rögzítő csavar is hiányzott, és félig be volt szakadva a fedél, életveszélyes rálépni, könnyen beszakadhat.
Kérem sürgősen kerítsék el a képen jelölt fedelet annak javításáig, elkerülve az esetleges baleseteket!

Probléma helyszíne
Budapest Szent Gellért tér 1

Hozzászólások

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyors intézkedést!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 90004 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi!
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbb is a Vízművek javíttatta meg. Ha azóta változott a felállás akkor majd megírják.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/38031/mozgo-csatornafedel
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. esetleg kerületi, vagy Fővárosi Önkorm.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090004 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Avar utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Vörösmarty utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult esocsatorna

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca / Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére