Megoldott

Mozgó csatornafedél

A Gellért téri díszkútnál a Császárfürdő felirat melletti csatornafedél billeg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér 1

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Fővárosi Vízművek tájékoztatása alapján 2019. január 14-én az illetékes munkatársaik elvégezték a javítást.
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image003.jpg@01D21EFD.662537C0]

    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Köszönjük levelét! Bejelentését nyilvántartásunkban rögzítettük, az abban leírt hiba súlyossága alapján a kivizsgálást megkezdjük. Ha a h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy vezetett városi sétára mentünk és a sétavezetőnk azt mondta, hogy a Fővároshoz tartozik a kút.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00038031 számú bejelentésre az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Jenei Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    folyik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lengyel László
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fakárosító favédelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szüret utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére