Megoldott

Zebra/Átvezetés

Anonim Járókelő

Nincs zebra/átvezetés ezen a szakaszon.Baleset veszélyes az átkelés.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 250

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tárgyi megkeresése kapcsán az alábbi tájékoztatást adjuk:
    Kijelölt gyalogátkelőhely az előírások szerint olyan helyen létesíthető, ahol a gyalogos és járműforgalom nagysága eléri
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére