Válaszra vár

buszmegálló váró rész áthelyezése és az üres fahelyek beültetése

Anonim Járókelő

Az István úton évekkel ezelőtt úgy helyeztek oda egy buszmegállót, hogy az üres fahelyeket gyepráccsal befedték, hogy ne lehessen oda fát ültetni. 2 éve történt zöld szemléletváltás a kerületben, a környezetvédelem került előtérbe. Ennek tükrében kérem szíveskedjenek az István úton a buszmegállót áthelyezni, és az évekkel ezelőtt két gyepráccsal befedett üres fahelyre fát ültetni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Jókai u. 2

Hozzászólások

  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    "2 éve történt zöld szemléletváltás a kerületben, a környezetvédelem került előtérbe." Bocsánat de ezen nagyon nevetek.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "JCDecaux"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090006 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére