bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    matrac és neoncső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Thököly út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemetes minden hol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Princz László
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a fán szobor felett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört szemtes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Princz László
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolási probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Almássy tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt a csúszka a játszó téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló foglalás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére