Megoldott

Összefirkált fal

Szép napot, Budapesten a VII. Kerületben a Nagy Diófa u. 9 es számnál található az üzletem (a beugróban) a mellettem lévő fal sajnos elég csúnyán össze van firkálva a fal a 7 es számhoz tartozik. Elsősorban nem azt szeretném, hogy kijavítsák, hanem arra szeretnék engedélyt kérni, hogy megcsinálhassam valami szépre. Jómagam tetováló/festő vagyok tudok küldeni referencia munkákat is. Ebben szeretném kérni a segítségüket.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Nagy Diófa u. 9

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata tájékoztatása alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A lenti bejelentéssel, megkereséssel kapcsolatban az alábbiakat válaszoljuk.
    A szomszédos épület tűzfalgraffiti átfestésével kapcsolatban az alábbi engedélyekre van szükség:

    -
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Vígh Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére