Válaszra vár

Kevés tároló

VII kerület Damjanich és Hernád utca sarkára nem rég telepítettek kerékpártámaszokat, de azokat már ki is nőtték a környékbeliek.
Kérnénk a tároló bővítését.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 33

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Parkolási Üzletágvezető Úr!

    Továbbítom szíves további válaszadásra az alábbi – a kerékpártámaszok bővítésével kapcsolatos – megkeresést, tekintettel arra, hogy annak vizsgálata nem tartozik
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Nyár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére