Válaszra vár

Hangos kocsma

Anonim Járókelő

A 1077, Izabella utca 42. szám alatti Club Söröző nevű kocsma rendszeresen tart karaoke esteket, ami komoly hangzavarral jár. A kocsma miatt nagy a hangzavar és nem lehet aludni, mert éjfélig tartanak nyitva néha a vendégek nagyon lassan mennek el és a zene vége után sokáig hangoskodnak az utcán. Az állapot tarthatatlan. Ez nem a "bulinegyed" itt emberek élnek és pihennének.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Izabella utca / Király utca

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kövek a Damjanich utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére