bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Korhadt léc a korláton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyilvános wc az Almássy téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Almássy tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Osvát utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hársfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Megsüllyedt közművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kertész utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére