Megoldott

Játszótér

Az Almássy téri játszótér az utóbbi időben nagyon lepusztult, minden játék kezd tönkre menni, vagy össze van firkalva, a homokozó kerete széttörve a benne lévő homok koszos és szinte alig van.
A nagy hely alig kihasznalva lehetne több játék, maszoka is.
Reméljük a Klauzál tér után erre a játszótérre is több figyelem jut.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Almássy tér 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00146736

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozással a fentemlített azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a bejelentett bales
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szobor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Henriette
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Flower pole damaged

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Altmayer David
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére