Válaszra vár

Fekvőrendőr - Rumbach Sebestyén

Tisztelt Cím,

A XII. kerületi Rumbach Sebestyén utcában, 15/b házszámban lakok.

Szeretnék forgalomlassító fekvőrendőr(ök) telepítését kérni, mert az áthaladó forgalom általában jelentős sebességtúllépéssel hajt végig az utcán, nem ritkán nagyon hangos kipufogórendszerrel.

A megemelt sebesség fokozottan veszélyes, főleg mivel a “buli-negyed” bejáratánal vagyunk, illetve a zsinagóga miatt, sok ember mozog az utcában. Mivel önmagában egy tábla kihelyezése nem oldaná meg a problémát, így fizikai lassítóra lenne szükség.

Mindenhol érdemes nagyon óvatosan átmenni az utcán, de itt főleg mert a Madách tértől (gyakran ittassan) kihúzatják az autójukat a Dob utca sarkáig (addig nem kell fékezniük). Amellett, hogy irtó veszélyes, nagyon hangos is - altalában ez az éjjeli órakban történik, amikor nincs forgalom és amikor buliba/-ból mennek az emberek - és a többi lakós is panaszkodott a zajra, mivel a hálószobák a Rumbach Sebestyén utcára néznek.

Kérnem szépen, hogy legalább egy fekvőrendört telepítsenek a Rumbach Sebestyén 15/b előtt, a másikat pedig a zsinagóga előtt, Rumbach Sebestyén 11.

Kérem szíves íntézkedésüket a témában!

Nagyon szépen köszönöm előre is!

Üdvözlettel,
Aleksandar Kicevac

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rumbach Sebestyén u. 15

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Kicevac Aleksandar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetesek és zöld növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: ELTE Eötvös Loránd Tudományegyetem
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére