Válaszra vár

Kiszáradt fa

7. kerületben a Dohány utca - Almássy utca saroknál az 58-as számú ládában lévő fa kiszáradt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 63

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szobor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Henriette
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Flower pole damaged

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Altmayer David
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Almássy tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére