bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Benőtt rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Gerlóczy utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Úthiba darabokra tört aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kamarás Bálint
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fa gondozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Vécsey utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Életveszélyes zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sas utca állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Sas utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    A V betű arany burkolata hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére