Megoldott

Olimpia Park mosdóiban a fogasok

A női mosdóban mindkét fülkében hiányzik a fogasnak 1 vagy két ága. Kérem, cseréljék strapabíróbb anyagúra.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Olimpia park

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az akasztókat cseréltük.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga bizalmas, jogi vé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterületi fa pusztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Erzsébet-téri bicikliútat benőtte a bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére