Megoldott

Szétszakad automata locsoló

FRISSÍTÉS: 2024.06.20.

Járókelő visszajelzése:
„Kérem megoldandóra tenni.
Aki azt mondta megjavította, nem mondott igazat..." (a 4. kép a Járókelő által küldött kép egyike)
-----

FRISSÍTÉS: 2024. 06. 10.

BKM Budapesti Közművek FŐKERT hozzászólása:
"A bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek"

---------

Az Erzsébet téri “gödör” mellett az automata locsoló csövei szanaszét vannak szakadva, kilógnak az útra. Így aligha tud üzemelni. Nincs gazdája?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 2

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Aki javította igazat mondott és ismét helyreállította a megrongált öntözőrendszert.
    Sajnos az Erzsébet téren napi szinten szedik szét a csepegtető csöveket, jobb esetben szórják sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 10. BKM Budapesti Közművek FŐKERT hozzászólása: "A bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek" --------- Az Erzsébet téri “gödör” mellett az automata locsoló csövei szanaszét vannak szakadva, kilógnak az útra. Így aligh...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem megoldandóra tenni.
    Aki azt mondta megjavította, nem mondott igazat. Ha számlás munka volt, akkor még nagyobb a baj.
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megrongált öntözőrendszer javítása megtörtént.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzenet és annak bármely csatolt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet téri “gödör” mellett az automata locsoló csövei szanaszét vannak szakadva, kilógnak az útra. Így aligha tud üzemelni. Nincs gazdája?"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 10. BKM Budapesti Közművek FŐKERT hozzászólása: "A bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásáb...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterületi fa pusztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Erzsébet-téri bicikliútat benőtte a bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére