Megoldott

Világítás

A park kosárlabda pálya felé eső részén található pergolás pihenők lámpái 15.30-kor már világítottak, pedig a fényviszonyok nem indokolták. Talán rossz az időzítés beállítása.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Olimpia park

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A világítás javítása megtörtént.
    Köszönjük, hogy észrevételét jelezte.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzenet és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Bella!
    Elnézést a félreküldésért, továbbítottam a megfelelő kerületi illetékesnek!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Tar Julcsi
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Az V. kerületben van az Olimpia Park.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétszakad automata locsoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fa körüli póznák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Báthory utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére