bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ferde tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kutyafuttató oldala kidőlve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkretett fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rózsa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ida utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére