Megoldott

Csatornafedél mellett kátyúsodás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.07.

FCSM válasza:
„Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréje nem indokolt. A fedlap körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a közcsatornával, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.”

-----

A László utca és a Veress Péter út kereszteződésében (Imre utca HÉV megállónál) a mellékelt képen látható kátyúsodás kezdődött egy csatornafedél körül. Korábban többször volt már javítva, de ismét problémád. Előre is köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, László u. 1

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    A kátyú javítása megtörtént.
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda.
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Bejelentését továbbítottam a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A László utca és a Veress Péter út kereszteződésében (Imre utca HÉV megállónál) a mellékelt képen látható kátyúsodás kezdődött egy csatornafedél körül. Korábban többször volt már javítva, de ismét problémád. Előre is köszönöm a segítséget!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.07. FCSM válasza: „Köszönettel vet...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap
    nem mozog és nem balesetveszélyes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szükséges útfelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tulipánfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kőszirt utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére