Válaszra vár

Újra nyikorgó játszótéri játék

A Szalmarózsa tér 4. játszótéren van egy pörgő játék ami használat közben rettenetesen nyikorog. A kép nem adja vissza a hangját de amikor a gyerekek használják olyan szinten nyikorog, hogy az egész lakótelep hallgatja ismét. Kérem az illetékeseket, hogy javítsák meg a játékot.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szent Korona u. 14

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a bejelentését, továbbítjuk a játszótérkarbantartóknak.
    KKVI
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kereszteződés nem belátható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ajak utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    30-as tábla kitakarva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rákosi Lilla
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Újszász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére