Válaszra vár

Újra gondozatlan sövény

Anonim Járókelő

Farkasfog utca
Utcán továbbra se gondozzák a bokot. Járda nagy részét használhatatlanná teszi

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Farkasfog u. 26

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A helyszínt ellenőrizzük, amennyiben szükséges intézkedünk.

    Közter
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: CBA
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére