bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mondeo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Magukra hagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kaposvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Zafira

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Elhagyott Merci

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bánát utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sopron út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Régóta nem mozduló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kékperje utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére