Megerősítésre vár

Rendszám nélküli autó

Anonim Járókelő

A Zsombolyai utca 4. szám előtt rendszám nélkül parkol napok óta egy fehér VW típusú személygépkocsi, első szélvédőjén nincs magyar honosításra utaló matrica sem. Ma tettek rá a közterület-felügyelők egy felhívást, hogy álljon el onnan ahol napok óta parkolt díjfizetés nélkül. Ügyes! leveszem a rendszámot, így nem fizetek parkolást sem és büntetést sem és ebben asszisztál a hatóság, a közterület-felügyelet. Ennek így nincs értelme és jogszabály ellenes is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Zsombolyai u. 6

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "XI. kerület Zsombolyai utca 6. szám előtt rendszám nélküli autó"-ról "Rendszám nélküli autó"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi vagyok arra, hogy egy rendszám nélküli, matrica nélküli autóról hogy állapították meg, hogy lejárt a műszakija? Illetve hogyan lehetséges az, hogy fizetős parkoló zónában egy autó napokig ott...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A közterület-felügyelők a helyszínt korábbi bejelentés alapján ellenőrizték, és megállapították, hogy a bejelentésben szereplő jármű a helyszínen van. A közúti közlekedési...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tájékoztatom, hogy Újbuda közterület-felügyeletének a rendszeres járműszállítási feladatokat végző közbeműködője akadályt jelentett be, ezért előreláthatóan a gépjármű elszállítás megrendelésé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalan parkolás - Kondorosi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a járdán az Allende parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Allende park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére