Megoldott

Elhagyott autó

A műszakija 2019-ben lejárt, 2020-ban kivonták a forgalomból, de azóta is közterületen tárolják. Kérem az autó elszállítását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tomaj u. 13

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján MEGOLDOTT. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A közterület-felügyelők a helyszínt korábbi bejelentések alapján már ellenőrizték, és megállapították, hogy a bejelentésben szereplő jármű a helyszínen van. A közúti közlek...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tájékoztatom, hogy Újbuda közterület-felügyeletének a rendszeres járműszállítási feladatokat végző közbeműködője akadályt jelentett be, ezért előreláthatóan a gépjármű elszállítás megrendelésé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Smart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tarcali utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére