Megoldásra vár

Parkolás, zöld területen

Anonim Járókelő

Nem csoda, hogy itt még a fű se nő amikor autóval napi rendszerességgel a járdára és a zöldre parkolnak.
Valami megoldás kellene már erre a területre is. Újbuda Sáfrány utca 42 előtti zöld részt védettebbé és szebbé lehetne varázsolni és parkolásgátlókat kihelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sáfrány u. 42

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újbuda Közterület-felügyelet nem tudja értelmezni de segítek. Máshol tudják mi a dolguk. https://obkf.hu/a-jardara-parkolas-szabalyai/
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A folyamat lehet fél év is addig mi történik? Naponta szeretnének bejelentéseket? A szabálytalan parkolás nem zavarja a szabálytalankodót.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A területen a gépjárművel történő várakozás szabályozott keretek közötti kialakítása céljából folyamatban van a forgalomtechnikai kialakítás, és a forgalmi rend felülvizsgá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalan parkolás - Kondorosi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a járdán az Allende parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Allende park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére