bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Busz-vonat átszállás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
    Aquincum megállóhely (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemét kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kidöntött KRESZ tábla!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K Csaba
    Illetékes: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Megrongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sötét aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
    Hárosi-Duna part (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sorompó miatti dugó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos László
    Illetékes: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Járhatatlan utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Lajos
    Illetékes: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
    Vasút sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére