Válaszra vár

Szemét kupac

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022. január 20.
A Fővárosi Csatornázási Művek válasza:

A megjelölt helyszínen, a hulladékokkal borított terület kívül esik
társaságunk üzemeltetési területén, a szemétszedés pedig nem tartozik
társaságunk tevékenységi körébe, így a probléma megoldásában nem áll
módunkban közreműködni.

-------

FRISSÍTÉS: 2022.01.18.
FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy bejelentett terület nem Társaságunk, hanem a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. illetékességébe tartozik. Kérjük, hogy szíveskedjenek a bejelentést nekik továbbítani."

------------------------------------------
FRISSÍTÉS 2022. 01. 10.

XV. kerület Újpalota Önkormányzat válasza:

Tájékoztatom, hogy a bejelentésben megjelölt terület nem önkormányzati tulajdonú közterület, hanem a Magyar Állam tulajdona, vagyonkezelője a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

----------------------

Illegálisan lerakott szemét a Szilas-patak mentén, XV. kerületi oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákospalotai határút 163

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt."-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.01.18. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy bejelentett terület nem Társaságunk, hanem a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. illetékességébe tartozik. Kérjük, hogy szíveskedjenek a bejelentést nekik továbbítani." ------------------------------------------ FRISSÍTÉS 2022. 01. 10. XV. kerület Újpalota Önkorm...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A megjelölt helyszínen, a hulladékokkal borított terület kívül esik
    társaságunk üzemeltetési területén, a szemétszedés pedig nem tartozik
    társaságunk tevékenységi körébe, így a p
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 01. 10. XV. kerület Újpalota Önkormányzat válasza: Tájékoztatom, hogy a bejelentésben megjelölt terület nem önkormányzati tulajdonú közterület, hanem a Magyar Állam tulajdona, vagyonkezelője a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. ---------------------- Illegálisan lerakott szemét a Szilas-patak me...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentett terület nem Társaságunk, hanem a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. illetékességébe tartozik. Kérjük, hogy szíveskedjenek a be...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Illegálisan lerakott szemét a Szilas-patak mentén, XV. kerületi oldalon."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 01. 10. XV. kerület Újpalota Önkormányzat válasza: Tájékoztatom, hogy a bejelentésben megjelölt terület nem önkormányzati tulajdonú közterület, hanem a Magyar Állam tulajdona, vagyonkezelője a Nemzeti Infrastruktúra Fejles...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D805FC
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építkezésről származó szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére