bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Szitakötő utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    oszlopról lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    II. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elszakított vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Stefánia utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lukas aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Aszfaltozott út tönkretétele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Kalapács utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leszakadt kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Kisasszonyfa utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda burkolata hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Lezuhant közmű doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Szent István utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére