Megoldott

Lyukas csatornafedél

Részben beszakadt csatornafedél, olyan kerékpárúton, ahol keresztben gyalogosforgalom is van. Helyszín: IV. kerület, Görgey út, rendelőintézet előtti sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Görgey Artúr u. 28

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bodnár Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy látom, azóta megjavították, köszönöm.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Bodnár Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Biciklitároló hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen kapacitás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére