Válaszra vár

Veszélyes, földből kiálló csatornakeret

FRISSÍTÉS 2024.04.18.:

Telekom:

"Nem Telekom tulajdon"

--------------

A XI. Kerületben az Albert utca 15. szám előtti parkolóban egy csatorna keret veszélyesen kiáll a földből. Kivághatja az autók kerekét illetve a gyalogosok elbotolhatnak benne. Kérjük, intézkedjenek ezügyben. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 15

Hozzászólások

  • Winkler-Varga Leila hozzászólt a bejelentéshez.

    Az e-közmű oldalon leellenőriztük és ez nagy valószínűséggel valóban a Digié.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A XI. Kerületben az Albert utca 15. szám előtti parkolóban egy csatorna keret veszélyesen kiáll a földből. Kivághatja az autók kerekét illetve a gyalogosok elbotolhatnak benne. Kérjük, intézkedjenek ezügyben. Köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.18.: Telekom: "Nem Telekom tulajdon" -------------- A XI. Kerületben...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ---------- Forwarded message ---------
    Feladó:
    Date: 2024. ápr. 18., Cs, 12:47
    Subject: Tájékoztatás vizsgálatunk eredményéről
    To:

    Kedves Bejelentő!

    Tájékoztatunk, hogy az általad tett 123753321 b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Winkler-Varga Leila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére