bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szivárgó csatorna pt2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fleck Oberon
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tulipán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megűllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh István
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egressy út / Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh István
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh István
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jakab Mátyás
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Múzeum körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Telekomos közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Berogyott Telekomos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Batthyány utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére