bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezuhant közmű doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Szent István utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezuhant távközlési doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Szent István utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajtárs utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Oszlopról lelógó 3 vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Martinász utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére