Válaszra vár

Lógó Digi doboz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.02.

Vodafone válasza:
„Műszaki osztályunk megvizsgálta bejelentését, visszajelzésük alapján azonban nem Társaságunk tulajdona a szóban forgó doboz.”

-----

A Dayka Gábor utca 34. előtt lóg egy Digi doboz az oszlopon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 34

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Dayka Gábor utca 34. lógó Digi doboz"-ról "Lógó Digi doboz"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00144683" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4562192] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A Dayka Gábor utca 34. előtt lóg egy Digi doboz az oszlopon."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.02. Vodafone válasza: „Műszaki osztályunk megvizsgálta bejelentését, visszajelzésük alapján azonban nem Társaságunk tulajdona a szóban forgó doboz.” ----- A Dayka Gábor utca 34. előtt lóg egy Digi doboz az oszlopon."-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "DIGI"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt telekommunikációs doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Puskás Tivadar utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére