bejelentés
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Elhagyott roncs kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Gyorskocsi utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Teleparkolt zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Hadnagy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Sávban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Park(oló)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Buszparkoló a parkoló helyett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Döbrentei utca szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Döbrentei utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Folyamatos parkolás az Aranyhal utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Bem rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Több, mint 3 éves felújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Döbrentei utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére