Megoldatlan

Sávban parkolás

Anonim Járókelő

Itt konkrétan le van parkolva egy egész sáv, ami ráadásul kanyarodósáv, szóval funkcionálisan is fontos lenne,hogy akik nem egyenesen mennnek azok ne ugyanabba a sávba foglalják a helyet,mint akik egyenesen mennek, ha már van nekik külön sáv. Tábla is jelzi a parkolási rendet és a felfestés is elég egyértelmű a sávban, mégis parkolnak itt végig halszálkában,elfoglalva így a sávot.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 69

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gagyi matricázás milliárdokért

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Várkapitányság
    Apród utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Furcsa járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Batthyány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    P+R Zóna bővítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Budai alsó rakpart (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére